Marina Mokotów

Róża wiatrów na Mokotowie.

Róża wiatrów na Mokotowie.

Osiedle Marina Mokotów to przepięknie położona część MokotowaWyględów, sąsiadująca ze Starym Mokotowem oraz Ochotą. Od centrum Warszawy 10 minut samochodem, na osiedlu własna apteka, kwiaciarnia, bank, cukiernia, sklepy i kawiarnie, pizzeria. W okolicy trasy rowerowe, wspaniałe miejsce na zwiedzanie pieszo Starego Mokotowa. Kilka minut do Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Mieszkanie znajmuje się także w bliskiej odległości od Pól Mokotowskich czy Parku Dreszera i Iluzjonu

Własne jeziorko na Marinie Mokotów.

Własne jeziorko na Marinie Mokotów.

Osiedle posiada własne jeziorko, wyglądające dobrze o każdej porze roku. Na osiedlu jest mnóstwo zieleni a dodatkowo posiada ono własną, zadbaną część Parku Wyględowskiego.

Widok na jeziorko.

Widok na jeziorko.

Przez cały rok otoczone masą zieleni. Bez widoków na inne budynki lub przyszłe place budowy.

Park Wyględów.

Park Wyględów.

Samo osiedle posiada kilka części, natomiast część apartamentowa jest zdecydowania najładniejsza. Stylowe biało-piaskowe budynki w stylu modernizmu lat 30-tych, wykończone drewnianymioknami i okiennicami. Bardzo dobrze zaprojektowane alejki, a osiedle z pewnością należy do najbezpieczniejszych w Warszawie (bramka wjazdowa, wideofony, całodobowa ochrona).

Alejki osiedla pośród zielonych skwerów.

Alejki osiedla pośród zielonych skwerów.

Advertisements
  • WAROWNA 3

    Zamieszkaj na warszawskim Mokotowie, na osiedlu Marina Mokotów. Do nabycia od zaraz jest 40m mieszkanie wraz z ogródkiem (parter) oraz sporą komórką lokatorską i wózkownią.

  • OFERTA  • Wyposażenie.

    W mieszkaniu na podłodze drewno egzotyczne. Całe studio jak nowe, przeszło właśnie renowację, meble wypoczynkowe dopiero co przywiezione ze sklepów. Całkowicie odnowiony ogródek i parkiet. Okna drewniane z rewelacyjnymi okiennicami, wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe. Całodobowa ochrona na osiedlu, monitoring, w mieszkaniu wideofon. Ogrzewanie centralne. Dostęp do internetu i telewizji kablowej. Studio posiada wszystko co potrzebne do zamieszkania od zaraz - telewizor LCD, kuchenkę, lodówkę, pralkę, zmywarkę do naczyń, etc.
  • Advertisements